Tüp Bebek Cinsiyet Tayini Fiyatları
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  Tüp Bebek Cinsiyet Tayini Fiyatları

  Tüp Bebek Cinsiyet Tayini Fiyatları

  Tüp bebek tedavisi aşamasında, çiftlerin bebekleri için cinsiyet seçimi yapabildikleri farklı bir tedavi sürecidir. Uygulama farklı olsa da, tedavi sürecinin içerisinde işlenen bir uygulamadır. Tüp bebek cinsiyet tayini fiyatları, yer alan diğer uygulamalarda olduğu gibi, bazı etkenler nedeniyle değişiklik gösterebilmektedir.
  Bu yazımızda tüp bebek cinsiyet seçimi fiyatları ve tedavi sürecinin işleyişi hakkında, detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüp bebek cinsiyet tayini fiyatları, uygulamanın yapılacağı ülke, tüp bebek merkezi ve farklı etkenlere bağlı olarak değişmekte olup, kişiye göre değişmektedir.

  Tüp Bebek Cinsiyet Tayini Fiyatları İçin Etkileyici Olan Faktörler;

  • – Tedavinin yapılacağı ülke, fiyatlara etki eden en önemli unsurlardan birisidir. Zira ülke bazında fiyatlar, bulunduğunuz ülkenin döviz kuru ile karşılaştırıldığında, ekstra farklılıklar ortaya çıkabilir. Türkiye ve çevre ülkelerin en fazla tercih ettikleri yerlerin başında, Kıbrıs tüp bebek merkezleri gelmektedir.
  • – Nihayetinde, cinsiyet seçiminin yapılacağı merkezin kullandıkları teknolojik donanım ve aynı zamanda hastanenin bilinirlik düzeyi, fiyatları etkileyecek unsurlardan birisidir.
  • – Uzman kadronun tanınmış bir ekipten oluşması, yine ci/nsiyet tayini fiyatları için etkileyici olabilmektedir.
  • – Tedavinin uygulanma koşulları ile, hangi yöntemler ile yapılacağı da, fiyatlara etki eden faktörlerden birisidir.

  Cinsiyet belirleme fiyatları için genel bir bilgilendirme yaptık. Aşağıda ise, cinsiyet tayini ile ilgili sürecin nasıl işlediği hakkında bilgiler yer almaktadır.

  Cinsiyet Seçimi – PGT

  Cinsiyet tayini, çiftlerin kız ya da erkek çocuk sahibi olmaları konusunda seçim hakkı tanıyan bir süreçtir. Tüp bebek tedavisi esnasında uygulanabilmektedir. Bu yöntem ile cinsiyet seçiminin yanı sıra, bebeğin genetik bir takım hastalıklara yakalanmaması için, daha kaliteli bir embriyonun sağlanması mümkündür.
  Genetik hastalıkların ön tanısı yapılıp, anne adayına sağlıklı embriyoların transferi gerçekleştirilir. Monozomi, Trizomi ve Down sendromu gibi hastalıklar, bunların başında gelmektedir.

  Cinsiyet Seçiminin Avantajları

   • – Anne ve baba adayları, hamilelikten önce cinsiyet seçimi yapabilirler.
   • – Çoğul gebelik oranında düşüş sağlanması.
   • – Klinik hamilelik oranında yükseliş.
   • – Hamilelikten önce yapılacak embriyo transferinin, sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi.

  Cinsiyet tayini fiyatları hakkında en net bilgiyi, doktor kontrolünden geçerek tedavi yönteminin belirlenmesiyle alabilirsiniz.

  Yorumlar