En İyi Tüp Bebek Merkezi
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

  Randevu İçin Hemen Arayın!

  En İyi Tüp Bebek Merkezi

  En İyi Tüp Bebek Merkezi

  KIBRIS EN İYİ TÜP BEBEK MERKEZİ

  Çocuk sahibi olmak her evli çiftin hayali. Ancak bazen biyolojik problemler bu hayalin önüne geçebiliyor. Bildiğiniz gibi doğal yollardan çocuk sahibi olmak mümkün olmadığında, tüp bebek yöntemi ile çocuk sahibi olunabiliyor.
  Çocuk sahibi olmak isteyenler, doğru kliniği ararken oldukça zaman kaybediyor. Kıbrıs En İyi Tüp Bebek Merkezi ile ilgili sizlere biraz bilgi verelim. Böylece doğru tercih olan Kıbrıs En İyi Tüp Bebek Merkezini seçeceksiniz .

  En İyi Tüp Bebek Merkezi Arayışınızda Sona Gelmiş Olabilirsiniz.

  Tüp bebek yöntemi, 1978 yılından bu yana uygulanan ve her sene gelişen bir yöntem. Dünyada uygulanmaya başlanmasının ardından, bazı ülkelerde başarı oranları daha yüksek seviyelerde gerçekleşti. Türkiye ve Kıbrıs bu ülkelerin başını çekiyor. Her yıl yüzlerce evli çift, bu iki ülkeye tedavi olmak üzere gidiyor. Türkiye ve Kıbrıs tüp bebek tedavisinde yüksek başarı oranları yakalamış iki ülke olarak biliniyor.

  En İyi Tüp Bebek Merkezi Klinik ve Doktor Başarısı

  Şu an Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri yakaladığı başarı oranları ile dünyadaki klinikler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Başarı oranı 85%, cinsiyet seçimi başarı oranı 99% olan kliniğimiz, sperm donasyonu başarı oranında 90%, yumurta donasyonu başarı oranında ise 85% başarı oranı yakalamış durumda. Bu da Kıbrıs’taki kliniğimize sağlık turizmi amacıyla gelen çift sayısını arttırıyor.
  Peki neden bu kadar başarılıyız? Bunu elbette teknolojiyi yakından takip etmemize ve alanında uzman doktorlarımıza borçluyuz. Doktorlar tarafından hazırlanan tedavi sürecimiz ve sürekli yenilenen ekipmanlarımız, bu başarıyı perçinleyen etkenler oluyor ve bu sebeple pek çok yerde en iyi tüp bebek merkezi olarak adlandırılıyoruz.
  Tedavi aşamalarınu şu şekilde sırayabiliriz:

  1. Tedavi Sürecinin Belirlenmesi: Bireyin tedaviye uygun olup olmadığını bu aşamada tespit ediyoruz. Yapılan testler neticesinde bir sıkıntı çıkmazsa tedaviye başlıyoruz.
  2. Yumurtalıkların Uyarılması: Bu süreçte yumurtalıklara hormon verilerek, uygun büyüklüğe ve olgunluğa sahip bir yumurtanın üretilmesini amaçlıyoruz.
  3. Yumurtaların Toplanması: 2. Adımda olgunlaştırılan yumurtayı çatlatmak üzere bir iğne yapıyor ve devamında çatlayan yumurtayı topluyoruz.
  4. Fertilizasyon Süreci: Klasik enjeksiyon veya mikroenjeksiyon ile çatlamış yumurtayı laboratuvar ortamında döllüyoruz.
  5. Embriyonun Transfer Edilmesi: 3. Adımdan yaklaşık 120 saat sonra, yapay ortamda döllenmiş yumurtayı anne rahmine yerleştiriyoruz.

  Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi İle Hayallerinize Kavuşun

  İnfertilize birey sayısı, dünya üzerinde sanılanın aksine oldukça yüksektir. Fakat bu çocuk sahibi olmanıza engel değil. En iyi tüp bebek merkezi bulunduğuna göre tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.

  Yorumlar